subscribe: Posts | Comments

Święta Wielkanocne w Bieszczadach

Możliwość komentowania Święta Wielkanocne w Bieszczadach została wyłączona

Koronnym skojarzeniem jeżeli idzie o święta Wielkanocne jest regeneracja i przyroda, która wstaje do życia z zimowego snu. Śmierć pozostaje rozgromiona, a cały świat odradza się wraz z tą wygraną. Najpełniej zaznać tego można spędzając Wielkanoc w górach. Malowniczo ośnieżone szczyty wyżej położonych formacji i nagie szczyty mniejszych pagórków, zalesione łąki ozdabiane pierwszymi barwnymi kwiatami, trel ptaków, czyste, orzeźwiające powietrze, mocne, gorące słońce, usuwające ostatnie pozostałości zimy.


Nadto tubylcze potrawy, obcowanie z folklorem i pogodne uczty. O tak, Wielkanoc w górach to doskonała okazja do spędzenia pamiętnego czasu z bliskimi.

Okres Wielkanocy spędzony z bliskimi w górach

Wielkanoc w górach co rok jest coraz bardziej powszechna, stąd wypad wskazane jest zabukować jak najszybciej, by mieć pewność, że natrafimy na zachęcającą ofertę. Pobyt w Wielkanoc w górach jest coraz popularniejszy i przeto wskazane jest zabukować pobyt błyskawicznie. Do wyboru mamy kilkanaście rozmaitych ofert różniących się między sobą miejscem, długością turnusu i rodzajem organizacji, czy dostępnymi atrakcjami. Gigantycznej frajdy zazwyczaj daje badanie lokalnych potraw i zwyczajów. Dzięki nim wyszukać można nieznane dotąd formaty Wielkanocy. U bram prześlicznych Bieszczad każdej wiosny przyroda wystawia olśniewający spektakl odnowy. Przepiękne przedstawienie odnowy jest szczególnie widoczne w Bieszczadach. Nic więc wyrafinowanego, że na Wielkanoc do ośrodka Zielona Polana w Dubiecku w dowolnym roku przyjeżdża coraz więcej gości. Kompletna oferta pobytu w Wielkanoc 2019 roku osiągalna jest na www https://www.zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2019_w_gorach.php. Prócz zakwaterowania w romantycznie zorientowanym ośrodku dużego standardu, Zielona Polana oferuje moc atrakcji towarzyszących. Pokaźne degustacje i spotkania z lokalnym folklorem czy wycieczka w góry z wprawnym przewodnikiem i wzajemne biesiadowanie dadzą niezapomnianych wspomnień. Odetchnięcie w saunie, wyprawy rowerowe czy zmagania na korcie do tenisa zrelaksują i dadzą pozytywnych wrażeń.

Dwa pakiety

Zielona Polana oferuje 2 zestawy pobytu wielkanocnego w 2019 roku. Czterodniowy będzie bardzo dobry dla osób, jakie Wielkanoc w górach pragną spędzić pierwszy raz. Vip na 5 dni pozwoli na dobre zasmakować w urokach Świąt Wielkiej Nocy spędzonych na pograniczu Bieszczad.