subscribe: Posts | Comments

Najlepszy sklep medyczny w Krakowie

0 comments

W trakcie zjazdu na nartach wywróciłam się w wyniku czego rozbiłam nogę. Musiałam być w przychodni, kiedy doktorzy nałożyli mi gips. Miałam kuśtykać z kulami przez 5 tygodni, jako że uraz wydawał się poważny. Finalnie tuż po zdjęciu gipsowego odlewu dalej posiadałam kłopoty z prawidłowym poruszaniem się.

Postanowiłam uczęszczać na rehabilitacje i tam zlecono mi abym nabyła stabilizator nogi. Przekonałam się, że owy produkt jest do kupienia w sklepach medycznych. Żyję w niedużej miejscowości w powiecie krakowskim, tym samym szukałam dobrego sklepu z oprzyrządowaniem o znaczeniu w medycynie w tych okolicach. Jako że pożądałam we własnej osobie nałożyć stabilizator i co więcej wyselekcjonować najlepszy do moich nóg wyrób. W internecie wypisałam określenie sklep medyczny Kraków i odkryłam portal Zdrow-med z propozycją na stronie http://www.zdrow-med.pl/oferta. Zdecydowałam spojrzeć, jaką prezentują katalog sprzętów leczniczych a zarazem czy kupię w tym firmie także tego produktu, którego osobiście pożądam. Znaczny wybór produktów uprzytomnił mej osobie, że zdołam dobrnąć do sklepu i nabyć stabilizator do mojej nogi.

Obfity asortyment produktów w sklepie Zdrowie

Kiedy przybyłam do sklepu Zdrowie zostałam obsłużona bardzo rzetelnie. Od razu zaproszono mnie do pokoju, w jakim zostały przygotowane ortezy. Istotne stało się aby dopasować jak najlepiej dany wyrób. Najistotniejsze, że musiał ściśle przystawać do kolana i jednakowoż właściwie fragment nogi blokować. Wykonano więc szybkie testy a następnie zintegrowano nadający się sprzęt. Byłam w stanie dodatkowo pogadać z terapeutą w sklepie, a on podarował mi wskazówki, jak poruszać się aby rychło wyleczyć dyskomfort. Sprawunek nie kosztował dużo, natomiast ja sama mogłam mieć pełne przekonanie, iż uda mi się na dniach znowu poprawnie chodzić.

Niedługo po pary tygodniach niedyspozycja przestała dokuczać

Kiedy przyodziałam ortezę błyskawicznie poczułam się lepiej. Lewa łydka okazała się być stabilna dlatego dawałam radę bez stresu przechadzać się. Dodatkowo chodziłam na fizjoterapię, a ona też niemało mojej nodze wspomogła. Zaraz po 2 miesiących nie było obciążenia podczas poruszania się a na dodatek mogłam samodzielnie truchtać. Jestem niezwykle radosna ze swojego zakupu i co więcej rekomenduję sklep medyczny Zdrowie. Jeśli nie kupiłabym stabilizatora pewnie w dalszym ciągu miałabym problemy z chodzeniem. Aktualnie mogę bez przeszkód biegać, jeździć na nartach jak gdybym urazu w ogóle nie zaznała.